technologie

KVALITA | SPOLEHLIVOST | ZÁRUKA

Technologie

Prvořadým cílem je kvalita, spokojenost, záruka

Skupina je vybavena nejmodernější technologií tisku i dokončujícího zpracování, což umožňuje dodat zakázku v nejvyšší možné kvalitě a v nejkratším možném termínu.

Velkoplošný tisk

velkoplošný digitální tisk, outdoorová i indoorová reklama, exteriérový a interiérový tisk, megaboardy, bigboardy, billboardy, backlighty, plachty vč. výstavby a instalace, podlahová grafika, autoplachty, polepy aut, autobusů a tramvají, CLV – citylighty, koberce, plakáty, letáky, P.O.S. a P.O.P. materiály, interiéry, světelná reklama, vlajky a spoustu dalších.

Materiály pro velkoplošný digitální tisk

CLV citylight papír, BBS papír, samolepící folie, frontlit banner, síťovina mesh, oboustranný opaque banner, backlit banner, vlajkovina, PVC, forex, polykarbonát, plast, karton, autoplachty, koberce, bavlněný Canvas, textilie apod.

Latexový ekologický tisk

Kromě nejnovějších hi-tech technologií používáme i ekologické přirozeně odbouratelné inkousty a tisková média na bázi přírodního latexu. Tiskněte s námi a šetřte tím životní prostředí! Latexový tisk nám pomůže – Go Green
Více o vybavení pro latexový tisk: HP LATEX 1500

Výroba katalogů, časopisů, periodik, letáků, zakládacích desek, desky s klopou a jiné výseky, fiemních šanonů,  vizitek , novoročenky, kalendáře, pozvánky, plakáty, různých druhů krabiček a obalových materiálů větších množstvích alespoň 1000 ks. Plus kašírované POS stojany, odběrové stojany obaly z kartonu, obaly z lepenky. 

Ofsetová technologie je známá více než sto let. Tisk je založen na principu postupného nanášení tekutých barev a to jak CMYK (soutisk), tak přímé barvy (Pantone).

Jde o nejvyšší kvalitu tisku. 

Nejčastějším materiálem u ofsetového tisku je křídový papír – lesklý nebo matný – v gramáži od 80 do 400 g/m²,  i speciální grafické papíry, novinový nebo ofsetový papír až do gramáže 450 g/m². 

Plus všechny  povrchové úpravy jako je laminace, strojní nebo parciální lak a další 

Jsme schopní vyrábět obaly z hladké skládačkové lepenky gramáže 180 až 600 g/m2 a z mikrovlnné lepenky typu E a F s kašírovaným linerem. 

Jsme též schopni kompletně vyrobit i plastové obaly.

Disponuje kapacitou dvou pěti a šestibarvových moderních tiskových strojů, tří, vše ve formátu B1

Formát B2 – pětibarvový tiskový stroj s automatickým přednastavením použitím standardu CIP.

Formát B2 – dvoubarvový stroj s obracecím zařízením s automatickým přednastavením použitím standardu CIP.

Formát A2 – pětibarvový tiskový stroj s obracecím zařízením s automatickým přednastavením použitím standardu CIP.

Nedílnou součástí  je i poloautomatický kašírovací stroj

Flexotisk je moderní tisková technologie využívaná převážně k výrobě etiket a obalových materiálů. 

Většinou ve větších objemech.  Flexotisk využíváme pro velmi širokou paletu výrobků. Flexibilní tisk se používá také pro mimořádně kvalitní tisk barevných reprodukcí. Umožňuje nejen potisk papíru, ale také plastových fólií nebo etiket. 

Naše technologie povoluje tisknout etikety v jedné až šestibarevné verzi.

Tisk standardních tiskovin, například  letáky, brožury, pozvánky, plakáty, zakládací desky,  kalendáře, knihy, katalogy, manuály,  vizitky, samolepky, fotoknihy, fotoobrazy a další propagační materiály.

Je ideálním řešením pro malonákladovou výrobu etiket.

Potiskneme i strukturovaná média.

Tisk s možností personalizace (číslování).

Potiskovaný materiál, nenatíraný – 60 g/m2 až 350 g/m2 (max. 500 µm síla materiálu),  natíraný – 90 g/m2 až 350 g/m2(max 500 µm síla materiálu) , texturovaný, speciální media, recyklovaný, perforovaný, rozdělovníky, fólie a široké spektrum etiket, DocuMagne, DocuCard®, NeverTear, UltraMagnet, DuraPaper®

Aplikace metalických folií, vrstvení materiálu 

Povrchové úpravy UV lakem i ( 3D )

Laminace, perforace, bigování, tvarové ořezy, zakulacování rohů

Různé druhy vazeb V1, V2, V8,  kroužkové i termální vazby

Horká a studená ražba 

Embosing 

Možnost Braillova 

Výsekové dokončení vysokovýkonným systémem CTP výkonných výsekových automatů 

Laserování 

Lepící automaty

Lepičky – okénkovačka na vlepování okének, sáčkovací automaty a systém Nordson umožňující tavné lepení při výrobě plastových obalů

Zadejte poptávku / Enquiry